Formy płatności

 

Przelewem na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane na magazyn pakujący w celu przygotowania wysyłki.

 

Przelewem online 

Forma szybkiej płatności elektronicznej przy użyciu platformy płatniczej Shoper Płatności.

 

Płatność kartą

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w naszym sklepie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper bądź płatności kartą płatniczą, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności

Newsletter
Zapisz się na newsletter i dołącz do klubu fanów dobrego designu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl