Witryna dębowa, duński design, lata 80, produkcja: Dania
dodaj do ulubionych
Opis
Witryna wykonana została w latach 80-tych, produkcja duńska.
Konstrukcja pokryta jest fornirem dębowym wybarwionym na kolor zielony. Blat wykonany z litego drewna bukowego. Nogi zostały wykonane z litego drewna. Powierzchnia po odświeżeniu. Wewnątrz przestrzeń została wypełniona szklaną półką z możliwością regulacji wysokości oraz czterema pojemnymi szufladami. Witryna z klasycznym rozwiązaniem drzwi otwieranych, dzięki czemu mamy swobodny dostęp do wnętrza. Dodatkowym atutem jest podświetlenie.
Stan: Powierzchnia mebla po odświeżeniu. Widoczne drobne zarysowania oraz obicia. Większe ślady użytkowania zawsze przedstawiamy na zdjęciach. Produkt przygotowany bezpośrednio do użytkowania.
*Ze względów bezpieczeństwa mebel może mieć wyciągniętą półkę na czas transportu. Montaż nie powinien stanowić problemu. Jeśli jednak masz wątpliwości skontaktuj się z nami, prześlemy Ci film instruktażowy.
Dane techniczne
| wysokość: | 160,5 cm |
| szerokość: | 82 cm |
| głębokość: | 46 cm |