Sideboard orzechowy, duński design, lata 60, produkcja: Dania

Kod produktu: 8662
Dostępność: 1
Wysyłka w: 7 dni
Dostawa: Koszt dostawy dotyczy przesyłek na terenie Polski sprawdź formy dostawy
Cena: 6 599,00 zł 6599.00
ilość szt.
dodaj do ulubionych

Opis

Sideboard wykonany został w latach 60-tych, produkcja duńska.

Konstrukcja pokryta jest fornirem orzechowym. Nogi zostały wykonane z litego drewna wybarwionego na kolor czarny. Powierzchnia po odświeżeniu. Wewnątrz przestrzeń została wypełniona czterema praktycznymi półkami z możliwością regulacji. Mebel posiada wygodne rozwiązanie drzwi otwieranych, dzięki czemu mamy nieograniczony dostęp do jego wnętrza. Dodatkowym atutem jest uniwersalny barek, w którym umieszczono dwie nieregulowane półki oraz ozdobne lustro.

Stan: Powierzchnia po odświeżeniu. Widoczne drobne rysy i uzupełnione ubytki forniru. Większe ślady użytkowania są zawsze widoczne na zdjęciach. Produkt przygotowany bezpośrednio do użycia.


*Ze względów bezpieczeństwa mebel do transportu może posiadać odkręcone nogi, wyciągnięte drzwiczki oraz półki. Montaż nie powinien stanowić problemu. Natomiast w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt, wyślemy film instruktażowy.

Dane techniczne

wysokość: 74,5 cm
szerokość: 187 cm
głębokość: 42 cm
ilość półek: 6
barek Tak
lustro Tak

Koszty dostawy Koszt dostawy dotyczy przesyłek na terenie Polski

Kraj wysyłki:
Newsletter
Zapisz się na newsletter i dołącz do klubu fanów dobrego designu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl