Fotel obrotowy skórzany, włoski design, lata 90, produkcja: Natuzzi

Kod produktu: 8156
Dostępność: 1
Wysyłka w: 7 dni
Dostawa: Koszt dostawy dotyczy przesyłek na terenie Polski sprawdź formy dostawy
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
ilość szt.
dodaj do ulubionych

Opis

Fotel obrotowy wykonany został w latach 90-tych, wyprodukowany przez znaną włoską manufakturę Natuzzi.

Fotel pokryty jest oryginalną wysokiej jakości skóra naturalną. Skóra została wykonana w kolorze szarym. Konstrukcja fotela wykonana z drewna i metalu.

Stan: Skóra oryginalna, zachowana w stanie dobrym z normalnymi śladami użytkowania. Widoczne drobne zarysowania. Większe ślady użytkowania zawsze przedstawiamy na zdjęciach. Produkt przygotowany bezpośrednio do użytkowania.


*Ze względów bezpieczeństwa, transportowane meble mogą mieć zdemontowane elementy. Montaż nie powinien stanowić problemu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy jednak o kontakt, a my prześlemy Państwu film instruktażowy.

Dane techniczne

wysokość: 106 cm
szerokość: 94 cm
głębokość: 90 cm
wymiary siedziska: 48 x 54 cm
wysokość siedziska: 44 cm

Koszty dostawy Koszt dostawy dotyczy przesyłek na terenie Polski

Kraj wysyłki:
Newsletter
Zapisz się na newsletter i dołącz do klubu fanów dobrego designu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl