Biblioteczka palisandrowa, duński design, lata 70, projektant: Carlo Jensen, produkcja: Hundevad

Kod produktu: 7386
Dostępność: 1
Wysyłka w: 7 dni
Dostawa: Koszt dostawy dotyczy przesyłek na terenie Polski sprawdź formy dostawy
Cena: 7 799,00 zł 7799.00
ilość szt.
dodaj do ulubionych

Opis

Biblioteczka wykonana została w latach 70-tych, wyprodukowana przez znaną duńską manufakturę Hundevad według projektu duńskiego projektanta Carlo Jensena.

Konstrukcja pokryta jest fornirem palisandrowym. Mebel umieszczony został na drewnianym cokole. Wewnątrz przestrzeń została wypełniona sześcioma praktycznymi półkami z możliwością regulacji wysokości oraz trzema szufladkami. Mebel jest idealnym rozwiązaniem na duży zbiór książek do zagospodarowania w małej przestrzeni mieszkalnej. Dodatkowym atutem jest uniwersalny barek, wewnątrz którego znajdują się  półki i szufladki. W zestawie dwa klucze.

Stan: Powierzchnia mebla po odświeżeniu. Widoczne drobne zarysowania, obicia i wypełnione ubytki forniru. Większe ślady użytkowania przedstawione są na zdjęciach. Produkt jest gotowy do użytku.


*Ze względów bezpieczeństwa mebel do transportu może mieć wyciągnięte półki. Montaż nie powinien stanowić problemu. Natomiast w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt, wyślemy film instruktażowy.

Dane techniczne

wysokość: 195,5 cm
szerokość: 138,5 cm
głębokość: 30,5 - 43 cm
ilość półek: 8
ilość szuflad: 5
barek Tak

Koszty dostawy Koszt dostawy dotyczy przesyłek na terenie Polski

Kraj wysyłki:
Newsletter
Zapisz się na newsletter i dołącz do klubu fanów dobrego designu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl