Czas realizacji zamówień

Wysyłka mebli :

Preferujemy odbiór osobisty jednak ze zrozumiałych względów gotowi jesteśmy dostarczyć zakupione u nas meble:

1. Na życzenie nabywcy wysyłamy każdy zakupiony przedmiot dowolną firma kurierską wskazana przez kupującego, ale wówczas nie określamy kosztów przesyłki, jedynie dokonujemy standardowego pakowania towaru, czas oczekiwania na wysyłkę to ok. 7 dni roboczych.

2. Kupujący ma również możliwość zlecenia przesyłki za naszym pośrednictwem wyspecjalizowanej firmie transportowej na zasadach określonych w regulaminie tej firmy. Tym samym wyraża akceptację zasad regulaminowych określonych przez tego przewoźnika i wówczas ustala się, że wydanie rzeczy nastąpiło w chwili przekazania jej przewoźnikowi zgodnie z art.544 par.1 oraz art.548 par 1 oraz par 2 kodeksu cywilnego. W tej opcji dokonujemy pakowania trzy warstwowego (folia - tektura - folia), następnie towar jest zabezpieczony na palecie. Czas oczekiwania na wysyłkę do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

3. Istnieje również możliwość skorzystania z opcji transportu dedykowanego. W tej opcji dokonujemy podstawowego pakowania towaru. Koszt dostawy wyceniany jest indywidualnie.

Sklep internetowy Shoper.pl